Telefon, +46 (0)42 33 13 98

Kontakta oss

Du är här: Startsida » Om oss » Kontakta oss

Tveka inte att kontakta oss

Vi säljer till både företag och privatpersoner i Sverige och övriga Norden. Vårt huvudkontor finns i Höganäs och vi har även ett showroom i Stockholm. I vårt showroom i Stockholm arrangerar vi Skifferakademin och här tar vi emot tidsbokade besök. Kontakta oss om du vill besöka oss så finner vi en lämplig tid.

Adressen till Nordskiffer Showroom är Bobergsgatan 75B i Norra Djurgårdsstaden, Stockholm.

Det går bra att skicka e-post till oss på våra adresser nedan alternativt till info@nordskiffer.com

Telefon växel: +46 (0) 42 33 13 98
Offert/prisförfrågningar för snabbast hantering: info@nordskiffer.com

Kontaktinfo huvudkontoret

Nordskiffer AB

Adress Verkstadsgatan 2
263 39 Höganäs, Sverige

Telefonnummer Telefon: +46 42 33 13 98
E-postadress E-post: info@nordskiffer.com

Vår personal

Bild på Monica Fridlund

Monica Fridlund
Skifferexpert, och sälj
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 53
E-postadress monica@nordskiffer.com

Bild på Mats Komet

Mats Komet
Skifferexpert, sälj och konstruktion
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 54
E-postadress mats@nordskiffer.com

Bild på Malin Tan

Malin Tan
PR, kvalitetsansvarig och sälj
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 56
E-postadress malin@nordskiffer.com

Bild på Björn Jansson

Björn Jansson
VD, skifferexpert och konstruktion
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 51
E-postadress bjorn@nordskiffer.com

Bild på Magnus Nilsson

Magnus Nilsson
Lageransvarig och sälj
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 55
E-postadress magnus@nordskiffer.com

Bild på Tulsa Jansson

Tulsa Jansson
Etikansvarig och skifferexpert
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 52
E-postadress tulsa@nordskiffer.com

Bild på Annie Bojing

Annie Bojing
Skifferexpert och sälj, Stockholm
Telefonnummer +46 (0) 8 501 31 799
E-postadress annie@nordskiffer.com

Bild på Henrik Morell

Henrik Morell
Skifferexpert, sälj och
konstruktion
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 57
E-postadress henrik@nordskiffer.com

Lisa Jäderkvist

Lisa Jäderkvist
Ekonomi och administration
Telefonnummer +46 (0) 720 92 11 03
E-postadress lisa@nordskiffer.com