Kontakta oss

Du är här: Startsida » Om oss » Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss!

Vi säljer till både företag och privatpersoner i Sverige och övriga Norden. Vårt huvudkontor finns i Höganäs och vi har även ett showroom i Stockholm.

I vårt showroom i Stockholm arrangerar vi Skifferakademin och här tar vi emot tidsbokade besök. Kontakta oss om du vill besöka oss så finner vi en lämplig tid.

Det går bra att skicka e-post till oss på våra adresser nedan alternativt till info@nordskiffer.com

Telefon växel: +46 (0) 42 33 13 98
Offert/prisförfrågningar för snabbast hantering: info@nordskiffer.com

Kontaktinfo showroom och huvudkontor Höganäs

Adress Nordskiffer AB
Verkstadsgatan 2b
263 39 Höganäs, Sverige

Telefonnummer +46 (0) 42 33 13 98
E-postadress info@nordskiffer.com

Kontaktinfo showroom Stockholm

Adress Nordskiffer AB
Bobergsgatan 75b i Norra Djurgårdsstaden,
Stockholm, Sverige (T-bana Ropsten)

Telefonnummer +46 (0) 8 501 31 799
E-postadress annie@nordskiffer.com

Vi är Nordskiffer

Bild på Monica Fridlund

Monica Fridlund
Skifferexpert, och sälj
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 53
E-postadress monica@nordskiffer.com

Bild på Mats Komet

Mats Komet
Skifferexpert, sälj och konstruktion
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 54
E-postadress mats@nordskiffer.com

Bild på Malin Tan

Malin Tan
PR, kvalitetsansvarig och sälj
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 56
E-postadress malin@nordskiffer.com

Bild på Björn Jansson

Björn Jansson
VD, skifferexpert och konstruktion
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 51
E-postadress bjorn@nordskiffer.com

Bild på Magnus Nilsson

Magnus Nilsson
Lageransvarig och sälj
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 55
E-postadress magnus@nordskiffer.com

Bild på Tulsa Jansson

Tulsa Jansson
Etikansvarig och skifferexpert
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 52
E-postadress tulsa@nordskiffer.com

Bild på Annie Bojing

Annie Bojing
Skifferexpert och sälj, Stockholm
Telefonnummer +46 (0) 8 501 31 799
E-postadress annie@nordskiffer.com

Henrik, skifferexpert på Nordskiffer

Henrik Morell
Skifferexpert, sälj och
konstruktion
Telefonnummer +46 (0) 42 600 62 57
E-postadress henrik@nordskiffer.com

Lisa Jäderkvist

Lisa Jäderkvist
Ekonomi och administration
Telefonnummer +46 (0) 720 92 11 03
E-postadress lisa@nordskiffer.com